کلاس آنلاین نکته و تست سیگنال‌ها و سیستم‌ها ویژه کنکور کامپیوتر ۱۴۰۰

زمان برگزاری: ۲۴ تا ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ هر روز ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۱:۳۰ هزینه کلاس: ۲۲۰ هزار تومان    ۱۶۵ هزار تومان    تخفیف زمانی تا ۱۴ اردیبهشت

مدت: ۲۰ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. فیلم این کلاس صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

کد تخفیف ۱۰ درصدی (علاوه بر تخفیف سایت) ویژه دانشجویان کلاس درس سیگنال و سیستم: BA05

درس تجزیه و تحلیل سیستم‌ها یکی از دروس پایه در رشته مهندسی کامپیوتر است. در این درس مفهوم سیگنال‌ و سیستم‌ و کاربرد آن‌ها به طور کامل مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت. نمره این درس در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در رتبه نهایی گرایش‌های معماری و هوش مصنوعی تأثیر زیادی دارد. سوال‌های این درس اغلب نکته محور هستند و راه‌حل‌های طولانی و پیچیده‌ای ندارند و با دانستن برخی نکات به راحتی و در مدت زمان کوتاهی قابل حل هستند. تمرین زیاد و حل سوال‌های متنوع به درک نکات موجود در سوال‌ها و حل آن‌ها در مدت زمان کوتاه کمک بسیار زیادی خواهد کرد. در این دوره در مدت زمان 20 ساعت سوال‌های چند سال اخیر آزمون‌های سراسری و همچنین سوال‌های تألیفی به طور کامل تحلیل و بررسی خواهند شد. هدف از این دوره یادآوری نکات مهم درس سیگنال‌ها و سیستم‌ها در قالب حل سوال‌های متنوع و همچنین آموزش نحوه صحیح حل سوال در مدت زمان محدود است.

توجه: سوالاتی که در این دوره بررسی می‌شوند، یک هفته قبل از برگزاری کلاس در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.